Dana Hlobilová - Immagine Veronese

Nejdelší strana: 80 cm

Tempera na sololitu, 75x75 cm. Signováno vpravo dole Dana Hlobilová 93. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

154107. Immagine Veronese
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč