Dana Hlobilová - Hrad ze Seminářské zahrady

Nejdelší strana: 164 cm

Tempera na sololitu, 56x150 cm. Signováno vlevo dole Dana 70. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

velký formát
152435. Hrad ze Seminářské zahrady
Zbývá:16 dnů, 4 hodin
Konec dražby:28.01.2026 21:24:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč