Nejdelší strana: 81 cm
Tempera na sololitu, 75x75 cm. Signováno vlevo dole 77. Rámováno.
Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.
o autorovi: 1928 – 2022