Dana Hlobilová - Belveder a Daliborka

Nejdelší strana: 81 cm

Tempera na sololitu, 75x75 cm. Signováno vlevo dole 77. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Dany Hlobilové.

o autorovi: 1928 – 2022

153987. Belveder a Daliborka
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč