Neznámý autor - Dáma v kloboučku

Olej na sololitu, 31x25 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 41 cm

Neznámý autor
87458. Dáma v kloboučku
Dražba ukončena:04.12.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč