Dalibor Říhánek - Vanitas

Olej na plátně, 55x95 cm. Signováno vlevo dole D Říhánek MMXII. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přím o z ateliéru umělce.

o autorovi: 1946

81278. Vanitas
Dražba ukončena:28.07.2022 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč