Dalibor Říhánek - Teplý podzim

Olej na sololitu, 81x54 cm. Signováno vlevo dole D. Říhánek MMVI. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přím o z ateliéru umělce.

o autorovi: 1946

78855. Teplý podzim
Dražba ukončena:29.06.2022 20:34:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč