Dalibor Říhánek - Jarní Praha - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 100x160 cm. Signováno vlevo dole D. Říhánek 73. Nerámováno.

o autorovi: 1946

62381. Jarní Praha - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.07.2021 20:57:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč