Dalibor Říhánek - Bojovník

Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole D. Říhánek MMXII. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Děkujeme, že obraz do aukce věnoval.

o autorovi: 1946

62179. Bojovník
Dražba ukončena:18.07.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč