Dalibor Matouš - Zátiší s láhví a citróny

Olej na kartonu, 47x68 cm. Signováno vlevo nahoře Dalibor Matouš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1925 - 1992
Narodil se v Horní Branné. Studoval v Praze UMPRUM u profesorů Tichého a Filly. Žil a tvořil v Turnově. Jeho tvorba je povětšinou kubistická. Maloval hlavně zátiší a figurální kompozice. Vytvoři také rozsáhlé dílo grafické.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

99309. Zátiší s láhví a citróny
Dražba ukončena:27.07.2023 21:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč