Dalibor Matouš - Hlava s rybou

Kresba, 18x12 cm. Signováno vpravo dole Dalibor Matouš 91. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1925 - 1992
Narodil se v Horní Branné. Studoval v Praze UMPRUM u profesorů Tichého a Filly. Žil a tvořil v Turnově. Jeho tvorba je povětšinou kubistická. Maloval hlavně zátiší a figurální kompozice. Vytvoři také rozsáhlé dílo grafické.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

55727. Hlava s rybou
Dražba ukončena:10.02.2021 19:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč