Dalibor Matouš - Zátiší s rybou

Olej na kartonu, 22x34 cm, signováno vlevo dole D. Matouš 57, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. Draženo v galerii Pictura dne 14.3. 2010, číslo v katalogu 302.

o autorovi: 1925 - 1992
Narodil se v Horní Branné. Studoval v Praze UMPRUM u profesorů Tichého a Filly. Žil a tvořil v Turnově. Jeho tvorba je povětšinou kubistická. Maloval hlavně zátiší a figurální kompozice. Vytvoři také rozsáhlé dílo grafické.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

7053. Zátiší s rybou
Dražba ukončena:25.01.2017 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč