Dagmar Říhová - Kulatá terapie

Akryl a olej na plátně, 100x100 cm. Monogramováno vpravo dole D. Ř. 24. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát k dílu nalepen na zadní straně.

Nejdelší strana: 100 cm

velký formát
Dagmar Říhová
128891. Kulatá terapie
Zbývá:27 dnů, 16 hodin
Konec dražby:28.11.2024 23:07:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč