Dagmar Říhová - Kulatá terapie

Akryl a olej na plátně, 100x100 cm. Monogramováno vpravo dole D. Ř. 24. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát k dílu nalepen na zadní straně.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: Výtvarné tvorbě se věnuje již dlouhá léta, ale na trh její díla přicházejí až nyní. Je samoukem, přesto její práce oslovují široké publikum. Velmi úspěšná byla její prezentace na Open Art Festivalu v Praze.

velký formát
Dagmar Říhová
128891. Kulatá terapie
Zbývá:6 dnů, 14 hodin
Konec dražby:28.11.2024 23:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 12.11.2024 15:13:51 11249