Dagmar Janíčková - Ženský akt

Akvarel, 39x32 cm. Signováno dole uprostřed Dagmar Janíčková. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 70 cm

112289. Ženský akt
Dražba ukončena:25.02.2024 21:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.02.2024 20:03:41 12516
500 Kč 23.02.2024 23:31:08 14918