Cyril Kotyšan, neznámý autor - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 60 cm

1. Na saních - Akvarel, 32x41 cm. Signováno vpravo dole Cyril Kotyšan. Rám, pasparta, sklo.

2. Portrét muže - Kresba, 55x40 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1899 – 1978
Malíř, ilustrátor. Studoval na UMPRUM v Praze a na AVU u prof. Obrovského. Věnoval se figurální malbě a portrétům dětí. Ilustroval dětské knihy a časopisy (Srdíčko). Vystavoval v Rubešově salónu a s Bratrstvem výtvarných umělců v Praze.

Cyril Kotyšan, neznámý autor
82914. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:21.08.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 21.08.2022 17:23:53 3780
500 Kč 18.08.2022 19:29:19 1610