Cyril Jančálek - Z práce

Olej na kartonu, 50x58 cm. Signováno vlevo dole Jančálek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

29719. Z práce
Dražba ukončena:28.03.2019 18:21:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč