Cyril Jančálek - Svážení kmenů

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Boross Géza. Rámováno.

Olej na dřevě, 60x70 cm. Signováno vpravo dole Jančálek 34. Rámováno.

Pozn.: Bravurní malba ovlivněná tvorbou M. Benky, mistrovské dílo, původně řadu let umístěno na ambasádě České republiky v Argentině, restituce, mimořádná nabídka! Za 20 let na trhu s uměním jedna z nejlepších děl autora s výrazným investičním potenciálem, jednoznačně galerijní, velmi významné dílo z nejlepšího období autora!

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

43686. Svážení kmenů
Dražba ukončena:29.04.2020 19:42:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč