Cyril Jančálek - S koňmi na pole

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Cyril Jančálek. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Vzadu autorské razítko.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

27042. S koňmi na pole
Dražba ukončena:30.01.2019 19:08:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč