Cyril Jančálek - Orání o žních

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Cyril Jančálek. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

300974. Orání o žních
Dražba ukončena:23.09.2019 20:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč