Cyril Jančálek - Oráč

Olej na plátně, 79x86 cm. Signováno vpravo dole Jančálek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

32721. Oráč
Dražba ukončena:30.05.2019 21:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč