Cyril Jančálek - Odpočinek na povozu

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jančálek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

83776. Odpočinek na povozu
Dražba ukončena:28.09.2022 21:27:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč