Cyril Jančálek

303207. Cesta na lidovou slavnost

popis: Olej na kartonu. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jančálek. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se roku 1891 v Týnci u Hodonína.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

dražba ukončena: 14.01.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 14.01.2020 20:02:36 6149
600 Kč 11.01.2020 10:32:54 1600