Cyril Jančálek - Cesta na lidovou slavnost

Olej na kartonu. 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jančálek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891-1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč.

303207. Cesta na lidovou slavnost
Dražba ukončena:14.01.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 14.01.2020 20:02:36 6149
600 Kč 11.01.2020 10:32:54 1600