Cyril Bouda - Zátiší

Olej na kartonu, 30x51 cm. Signováno vlevo dole C. Bouda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96629. Zátiší
Dražba ukončena:29.06.2023 21:27:32
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč