Cyril Bouda

19216. V zahrádkách u Seiny

popis: litografie, 26x19 cm. Příloha časopisu Hollar 1/1936. Signováno vpravo dole C. Bouda. Pasparta.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

dražba ukončena: 17.05.2018 18:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 13.05.2018 22:16:51 2392
500 Kč 16.04.2018 19:44:11 61