Cyril Bouda - Na Karlově mostě

Akvarel, 21x24 cm, signováno dole uprostřed C. Bouda, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

10013. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:26.04.2017 21:59:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč