Cyril Bouda - Muž v modrém kabátu

Kombinovaná technika, 34x17 cm. Signováno vpravo dole C. Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99080. Muž v modrém kabátu
Dražba ukončena:26.07.2023 20:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč