Cyril Bouda - Kytice ve váze

Olej na plátně fixováném na kartonu, 49x35 cm. Signováno vlevo dole C. Bouda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
103995. Kytice ve váze
Dražba ukončena:25.10.2023 21:21:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč