Cyril Bouda - Krasobruslařka

Suchá jehla, 25x33 cm, signováno vpravo dole C. Bouda, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

9813. Krasobruslařka
Dražba ukončena:26.04.2017 18:21:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč