Cyril Bouda - Konvolut 5 litografií

Litografie, 25x16 cm. 3x signovány vpravo dole tužkou C. Bouda, 5x monogramováno v tisku C.B. Volné listy.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

88656. Konvolut 5 litografií
Dražba ukončena:22.01.2023 20:36:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč