Cyril Bouda

62793. Konvolut 10 grafických listů

popis: Dřevoryty, od 19x13 cm do 8x5 cm. Nesignováno. Volné listy.
30. léta 20. stol.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen