Cyril Bouda - Jezírko

Kresba, 31x25 cm. Signováno vpravo dole C. Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

36690. Jezírko
Dražba ukončena:31.10.2019 19:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:8 500 Kč