Cyril Bouda - Hudební zátiší

Litografie, 3/200, 20x30 cm. Signováno vpravo dole C. Bouda. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

50432. Hudební zátiší
Dražba ukončena:15.10.2020 20:17:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč