Cyril Bouda - Česká vlajka v krajině

Litografie, 17x10 cm. Signováno tužkou vpravo dole C. Bouda. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1901, Kladno - 1984, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 330 000 Kč

87004. Česká vlajka v krajině
Dražba ukončena:07.12.2022 21:39:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč