Cyril Bouda - Praha

Litografie, 29,5x63 cm, signováno vpravo dole C. Bouda, rám, pasparta, zaskleno.

1901, Kladno - 1984, Praha

Pozn.: číslo 66/100. Rám mírně poškozen.

5239. Praha
Dražba ukončena:28.09.2016 18:29:26
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:9 500 Kč