Cyril Bouda - Brno

Lept, 19x40 cm, signováno vpravo dole C. Bouda, rám, pasparta, zaskleno.

1901, Kladno - 1984, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3678. Brno
Dražba ukončena:27.01.2016 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč