Cyril Bouda, 1x signováno nečitelně, 8x nesignováno

22186. Soubor 10-ti grafických listů 20. stol.

popis: Různé grafické techniky, různí autoři, od 17x25 po 37x21cm. Volné listy.

dražba ukončena: 20.09.2018 22:00:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 600 Kč