Cyril Bouda, 1x signováno nečitelně, 8x nesignováno - Soubor 10-ti grafických listů 20. stol.

Různé grafické techniky, různí autoři, od 17x25 po 37x21cm. Volné listy.

Cyril Bouda, 1x signováno nečitelně, 8x nesignováno
22186. Soubor 10-ti grafických listů 20. stol.
Dražba ukončena:20.09.2018 22:00:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:600 Kč