Neznámý autor - Čtyři obrazy života pijáka

Litografie, 8x21 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Neznámý autor
89329. Čtyři obrazy života pijáka
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 22.01.2023 20:17:24 10108