Ctirad Stehlík - Úplněk

Litografie, 68x53 cm. Signováno vpravo dole Ctirad Stehlík. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1938 – 2003
Malíř, grafik, studoval u prof. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni a u prof. Součka a Čepeláka na AVU v Praze. Nejprve se věnoval krajinomalbě, později převládla grafika (barevná litografie). Koláže sestavoval z vlastních prací. Zabýval se i tvorbou pro architekturu. Svými díly je zastoupen v českých galeriích i v petrohradské Ermitáži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

21700. Úplněk
Dražba ukončena:19.09.2018 18:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč