Ctirad Stehlík - Soubor 3 grafických listů

Litografie, od 9x9 cm do 17x19 cm. Všechny signovány Ctirad Stehlík. Všechny pasparta, sklo.

o autorovi: 1938 – 2003
Malíř, grafik, studoval u prof. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni a u prof. Součka a Čepeláka na AVU v Praze. Nejprve se věnoval krajinomalbě, později převládla grafika (barevná litografie). Koláže sestavoval z vlastních prací. Zabýval se i tvorbou pro architekturu. Svými díly je zastoupen v českých galeriích i v petrohradské Ermitáži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

47962. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:16.09.2020 20:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (15.09.2020 16:06:57) 6490
500 Kč 10.09.2020 14:02:10 1074