Ctirad Stehlík - Konvolut 7 litografií

Litografie, od 10x7 cm do 14x13 cm. Všechny signovány tužkou. Pasparty, skla.

o autorovi: 1938 – 2003
Malíř, grafik, studoval u prof. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni a u prof. Součka a Čepeláka na AVU v Praze. Nejprve se věnoval krajinomalbě, později převládla grafika (barevná litografie). Koláže sestavoval z vlastních prací. Zabýval se i tvorbou pro architekturu. Svými díly je zastoupen v českých galeriích i v petrohradské Ermitáži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

92755. Konvolut 7 litografií
Dražba ukončena:02.04.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč