Ctirad Stehlík - Husy ve vesnici

Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole C. Stehlík. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1938 – 2003
Malíř, grafik, studoval u prof. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni a u prof. Součka a Čepeláka na AVU v Praze. Nejprve se věnoval krajinomalbě, později převládla grafika (barevná litografie). Koláže sestavoval z vlastních prací. Zabýval se i tvorbou pro architekturu. Svými díly je zastoupen v českých galeriích i v petrohradské Ermitáži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

27061. Husy ve vesnici
Dražba ukončena:30.01.2019 19:37:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč