Ctirad Stehlík - Doba hojnosti

Litografie, 47x31 cm. Signováno tužkou vpravo dole C. Stehlík. Volný list.

o autorovi: 1938 – 2003
Malíř, grafik, studoval u prof. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni a u prof. Součka a Čepeláka na AVU v Praze. Nejprve se věnoval krajinomalbě, později převládla grafika (barevná litografie). Koláže sestavoval z vlastních prací. Zabýval se i tvorbou pro architekturu. Svými díly je zastoupen v českých galeriích i v petrohradské Ermitáži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

96927. Doba hojnosti
Dražba ukončena:11.06.2023 21:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč