Ctirad Stehlík - Červená kulička

Litografie, 48x37 cm. Signováno vpravo dole Ctirad Stehlík. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1938 – 2003
Malíř, grafik, studoval u prof. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni a u prof. Součka a Čepeláka na AVU v Praze. Nejprve se věnoval krajinomalbě, později převládla grafika (barevná litografie). Koláže sestavoval z vlastních prací. Zabýval se i tvorbou pro architekturu. Svými díly je zastoupen v českých galeriích i v petrohradské Ermitáži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

31933. Červená kulička
Dražba ukončena:16.05.2019 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč