Ctirad Stehlík - Kouzelnické zátiší

Litografie, 42x53 cm, signováno vpravo dole Ctirad Stehlík, rám, pasparta, zaskleno.

1938, Praha - 2004, Praha
Žák AVU (prof. K. Souček a L. Čepelák). Nejdříve se věnoval hlavně krajinomalbě, později převládá grafika a koláže. Vytvářel poetické grafické listy fantaskních krajin.

3797. Kouzelnické zátiší
Dražba ukončena:28.01.2016 20:20:12
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč