Ctibor Bayer

17609. Venkovské zákoutí

popis: Kresba, 30x64 cm, signováno vpravo dole Bayer, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

dražba ukončena: 29.03.2018 21:40:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 22.03.2018 21:16:15 318