Ctibor Bayer - Přímořské městečko v Itálii

Olej na kartonu, 45x73 cm. Signováno vpravo dole Bayer. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1925 – 2012
Malíř, grafik, sochař. Vystudoval technický obor, externě studoval výtvarnou výchovu na Škole uměleckých řemesel v Brně u profesorů Zeminy a Ranného. Později byl činný jako výtvarník, realizoval sochařské artefakty do veřejného prostoru.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

38308. Přímořské městečko v Itálii
Dražba ukončena:28.11.2019 22:42:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč