Ctibor Bayer

63181. Pohled na vesnici

popis: Akvarel, 22x44 cm. Signováno vpravo dole Bayer. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo