Ctibor Bayer - Plachetnice

Olej na kartonu, 50x74 cm. Signováno vpravo dole Bayer. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1925 – 2012
Malíř, grafik, sochař. Vystudoval technický obor, externě studoval výtvarnou výchovu na Škole uměleckých řemesel v Brně u profesorů Zeminy a Ranného. Později byl činný jako výtvarník, realizoval sochařské artefakty do veřejného prostoru.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

108995. Plachetnice
Dražba ukončena:10.01.2024 23:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč