Ctibor Bayer

38642. Květina

popis: Dřevo, 182x46 cm. Signováno vzadu C. Bayer.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

dražba ukončena: 11.12.2019 20:39:08

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.12.2019 20:34:08 627