Ctibor Bayer - Květina

Dřevo, 182x46 cm. Signováno vzadu C. Bayer.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1925 – 2012
Malíř, grafik, sochař. Vystudoval technický obor, externě studoval výtvarnou výchovu na Škole uměleckých řemesel v Brně u profesorů Zeminy a Ranného. Později byl činný jako výtvarník, realizoval sochařské artefakty do veřejného prostoru.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

38642. Květina
Dražba ukončena:11.12.2019 20:39:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 11.12.2019 20:34:08 627