Columbus Volk Globus Berlin - Globus

Výška: 42 cm, dřevěný stojan. značeno Columbus Volk Globus Berlin.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Columbus Volk Globus Berlin
301535. Globus
Dražba ukončena:18.10.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 18.10.2019 19:54:34 56