Claude Assian - In the Mood

Kombinovaná technika na plátně, 54x73 cm. Signováno vlevo dole Assian. Nerámováno.

Nejdelší strana: 73 cm

o autorovi: 1935
Francouzský malíř.

89821. In the Mood
Dražba ukončena:23.02.2023 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč